Kas ir Tongkat Ali

Viss, kas Tev jāzina par Tongkat Ali: sakni, kas dabiski paaugstina testosterona līmeni

tongkat augs - saknes un lapas


Tongkat Ali ir augs, kas pazīstams ar savu spēju dabiski paaugstināt testosterona līmeni vīriešiem. Šis augs ir nācis no Dienvidaustrumāzijas reģiona un ilgu laiku ir izmantots tradicionālajā medicīnā, lai uzlabotu vispārējo veselību un seksuālo funkciju.

Kāpēc Tongkat Ali paaugstina testosteronu?

Zems testosterona līmenis var izraisīt dažādas veselības problēmas, tostarp nogurumu, samazinātu libido, muskuļu masas zudumu un citas. Tongkat Ali palīdz šo problēmu risināšanā, jo tas dabiski stimulē organismu ražot vairāk testosterona. Tas notiek, pateicoties auga aktīvajām sastāvdaļām, kas veicina luteinizējošā hormona, kas ir atbildīgs par testosterona ražošanu, sekrēciju.

Vai tā efektivitāte ir klīniski pierādīta?

Jā, Tongkat Ali efektivitāte ir pierādīta ar vairākiem klīniskiem pētījumiem, kas apstiprina tā pozitīvo ietekmi uz testosterona līmeni un seksuālo funkciju. Pētījumi liecina, ka regulāra Tongkat Ali lietošana var uzlabot testosterona līmeni un seksuālo veselību.

Kāda ir labākā deva?

Lai iegūtu labākos rezultātus, ieteicams lietot no 400mg līdz 600mg Tongkat Ali dienā. Šī deva ir konstatēta kā efektīva un droša lielākajai daļai cilvēku. Tomēr pirms lietošanas sākšanas ir ieteicams konsultēties ar ārstu.


Kas jāņem vērā iegādājoties Tongat Ali kā uztura bagātinātāju?


Būtu ieteicams pievērst uzmanību tam, cik mg deva ir kapsulās. Vairums ražotāju nenorāda aktīvās vielas (tongkat ali) apjomu kapsulās, vai arī tā ir pavisam neliela un neefektīva (100-200mg) 
Vēl iegādājoties testosterona uzlabojošus produktus vēlams izpētīt pārējo vielu sastāvu – bieži kapsulu sastāvā ir neefektīvi augu kopumi, kuru efektivitāte testosterona palielināšanā nav klīniski pierādīta. 
daži piemēri augiem, kuru efektivitāte testosterona palielināšanā NAV pierādīta:
Tribulus terrestris, Horny goat weed (Epimedium), Maca root.  
Tāpēc ja mērķis ir paaugstināt testosterona līmeni, tad vēlams iegādāties tīru tongkat ali, kura deva ir vismaz 400mg

 

Vai tas ir pierādīts un plaši izmantots visā pasaulē?

Jā, Tongkat Ali ir plaši izmantots visā pasaulē, un daudzi vīrieši ir atguvuši savu vīrišķo enerģiju, pateicoties šim augam. Tā popularitāte ir augusi pateicoties pozitīvajām atsauksmēm un klīniskajiem pierādījumiem par tā efektivitāti.

Secinājumi

Tongkat ali ir lielisks uztura bagātinātājs, kuru lietojot ikdienā un piekopjot veselīgu dzīvesveidu ir iespējams paaugstināt testosterona līmeni vīriešiem. 
Pētījumi liecina, ka Tongkat Ali var palīdzēt arī ar svara zudumu, hormonu līdzsvara regulēšanu un imūnsistēmas stiprināšanu.